İçeriğe atla

özdere

İpekkum Plajı

           İpekkum Plajı

 

Ürkmez de bulunan İpekkum plajı, Muhteşem deniziyle Gümüldür’ün     gözbebeğidir. Genelde yazlıkçıların kullandığı bu plaja hafta sonları     İzmir’in heryerinden insanlar gelmektedir. İpekkum’un denize derin değildir     ve tamamen dibi kumdur.Ayrıca misafirlerin kalabilmesi için pansiyonlar     mevcuttur. Duş , tuvalet ,market mevcuttur.

 

    Not: İpekkum’a girişler ücretsizdir.

İpekkum Plajı
İpekkum Plajı

İzmir Gümüldür

gümüldür

GUMULDUR.net tanıtım sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfanın amacı İzmir’in incisi olan Gümüldür’ü en iyi şekilde tanıtmaktır.Gümüldür’ün tarihi yerleri , Plajları , Konaklama Tesisleri hakkında bilgileri bu websitemizde bulabilirsiniz. Fotoğraf Galerisiyle Gümüldür’ün eşsiz güzelliğini sizlere sunmaya çalıştık . Web sitemizi gezerken hem Gümüldür’ü tanımak hem de eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle…

Gümüldür, İzmir İli Menderes İlçesi’ne bağlı bir belde olup Ege kıyısın şirin bir beldesi konumundadır. Gümüldür’ün bu jeopolitik konumu, iklim ve arazi durumu ilk çağlardan beri insanların büyük ilgisini çekmiştir. Ege Dağları’nın yeşili ile Ege denizinin mavisinin kucaklaştığı bir noktada kurulmuş; iklimi, doğal güzellikleri, tarihi kalıntıları ile yerli, yabancı herkesin beğenisini kazanan, bu nedenle dünyanın her yerinden insanların gelip yerleştiği veya tatilini geçirdiği, gün geçtikçe büyüyen şirin bir beldemizdir.

izmir parke - izmir mermer - izmir hobi bahçeleri